Magazíny Šaman jsou nádherné knížky o duševní a tělesné harmonii. Je dobře známo, že fyzickéduševnízdraví spolu úzce souvisí a pro spokojený život je ideální těmto souvislostem porozumět. Každé číslo Šamana je doslova nabité celou řadou zajímavých témat, které vás pohladí po duši a navíc rozšíří vaše obzory. Šaman vám bude parťákem pro každou volnou chvilku. Využijte dočasně zvýhodněnou nabídku na předplatné.

Předplaťte si Šamana ještě dnes, neminete již žádné číslo!

E-Dárek

Pokud objednáváte předplatné jako dárek a chcete, abychom poslali obdarovanému email s informací o darovaném předplatném, vyplňte prosím jeho emailovou adresu a datum, kdy má být email automaticky odeslán (náhled eCard emailu zde)


slovenskoObjednat na Slovensko (poštovné zdarma)


Fyzická a duševní harmonie / Kresba a písmo – blahodárné účinky na zdraví / Techniky proti stresu / Kvalitní a zdravý spánek / Posílení intuice / Záhadný svět šamanů / V každém čísle dárek

Cena od: 495 Kč

Kontakty: Telefon: +420 225 985 225 – SMS: +420 605 202 115 – E-mail: saman@send.cz

Darujete předplatné? Vytiskněte si poukaz – Ve formuláři objednávky zadejte doručit na adresu obdarovaného.

Kde mohu získat knížky Šaman? Šaman je k dostání od 1. dubna 2016 ve všech dobrých trafikách a prodejnách tisku v ČR a na Slovensku. Pokud jej nemají, požádejte prodavače, aby si Šamana objednal, je to pro něj jednoduché a distributor mu již příští číslo rád dodá.

Mohu si objednat Šamana přes internet? Ano, samozřejmě, navíc je poštovné v ČR a na Slovensku ZDARMA! Objednávejte na této stránce kliknutím na vlajku podle místa dodání.

Teprve teď jste objevili knížky Šaman a rádi byste si objednali některé z minulých čísel? To také můžete, minulá čísla najdete v eshopu ZDE.

Existuje Šaman také v digitální podobě pro můj tablet nebo telefon? Zatím ne, ale brzy to půjde.

Právě jsem si objednal předplatné, kdy dostanu první číslo? Letní dvojčíslo rozesíláme průběžně. Po objednání začnete dostávat knížky od příštího čísla.

Nevím, jak objednat předplatné. Nevadí, rádi vám poradíme, zavolejte prosím naší asistentce, nebo nám napište na tyto kontakty: Telefon: +420 225 985 225 – SMS: +420 605 202 115 – E-mail: saman@send.cz

Chci zrušit předplatné To není problém, prostě nám zavolejte nebo napište a my vaše předplatné zrušíme. Pochopitelně vám vrátíme zbývající část předplatného.

Potřebuji vědět, jak dlouho ještě trvá mé předplatné V tom případě kontaktujte naši asistentku, ráda vám odpoví, klikněte prosím na odkaz KONTAKTY.

Telefon: +420 225 985 225 SMS: +420 605 202 115 E-mail: saman@send.cz Adresa ČR: BYLINKY REVUE Rybná 14, P. O. Box 12, 110 05 Praha 1