Předplatné Šaman magazínu

Magazíny Šaman jsou nádherné knížky o životní rovnováze, síle lásky, kouzelné vůní koření a bylinek a cestě ke štěstí. Budeme rádi, když vám Šaman zpříjemní vaší cestu životem a naplní ho láskou, která je všude kolem nás.

(Objednat na Slovensko zde)

TIP na krásný dárek
Připravili jsme pro vás nádherný kalendář 2019 s pozitivní energii k PŘEDPLATNÉMU, jako dárek ZDARMA. Věřte, že rok s naším kalendářem bude plný lásky, štěstí a optimismu.
Tak neváhejte (platí do vyprodání zásob pro ČR i Slovensko).

KALENDÁŘ JE NYNÍ ZDARMA JAKO DÁREK PRO KAŽDÉHO KDO DNES PŘEDPLATÍ

Co všechno získáte?

✓  Roční předplatné Šaman magazínu (6 čísel)
✓  Každé 2 měsíce Šamana do vaší schránky, poštovné zdarma
✓  Nyní akční cena předplatného: 495,- Kč
✓  S předplatným ušetříte 99,- Kč a neminete již žádné číslo
✓  Navíc dostanete jako dárek nádherný stolní kalendář v hodnotě dalších 129 Kč

Magazíny Šaman jsou nádherné knížky o duševní a tělesné harmonii. Je dobře známo, že fyzické a duševní zdraví spolu úzce souvisí a pro spokojený život je ideální těmto souvislostem porozumět. Každé číslo Šamana je doslova nabité celou řadou zajímavých témat, které vás pohladí po duši a navíc rozšíří vaše obzory. Šaman vám bude parťákem pro každou volnou chvilku.

E-Dárek

Pokud objednáváte předplatné jako dárek a chcete, abychom poslali obdarovanému email s informací o darovaném předplatném, vyplňte prosím jeho emailovou adresu a datum, kdy má být email automaticky odeslán (náhled eCard emailu zde)


slovenskoObjednat na Slovensko (poštovné zdarma)


Kontakty: Telefon: +420 225 985 225 – SMS: +420 605 202 115 – E-mail: saman@send.cz

Darujete předplatné? Vytiskněte si poukaz – Ve formuláři objednávky zadejte doručit na adresu obdarovaného.

Kde mohu získat knížky Šaman? Šaman je k dostání od 1. dubna 2016 ve všech dobrých trafikách a prodejnách tisku v ČR a na Slovensku. Pokud jej nemají, požádejte prodavače, aby si Šamana objednal, je to pro něj jednoduché a distributor mu již příští číslo rád dodá.

Mohu si objednat Šamana přes internet? Ano, samozřejmě, navíc je poštovné v ČR a na Slovensku ZDARMA! Objednávejte na této stránce kliknutím na vlajku podle místa dodání.

Teprve teď jste objevili knížky Šaman a rádi byste si objednali některé z minulých čísel? To také můžete, minulá čísla najdete v eshopu ZDE.

Existuje Šaman také v digitální podobě pro můj tablet nebo telefon? Zatím ne, ale brzy to půjde.

Právě jsem si objednal předplatné, kdy dostanu první číslo? Letní dvojčíslo rozesíláme průběžně. Po objednání začnete dostávat knížky od příštího čísla.

Nevím, jak objednat předplatné. Nevadí, rádi vám poradíme, zavolejte prosím naší asistentce, nebo nám napište na tyto kontakty: Telefon: +420 225 985 225 – SMS: +420 605 202 115 – E-mail: saman@send.cz

Chci zrušit předplatné To není problém, prostě nám zavolejte nebo napište a my vaše předplatné zrušíme. Pochopitelně vám vrátíme zbývající část předplatného.

Potřebuji vědět, jak dlouho ještě trvá mé předplatné V tom případě kontaktujte naši asistentku, ráda vám odpoví, klikněte prosím na odkaz KONTAKTY.

Telefon: +420 225 985 225 SMS: +420 605 202 115 E-mail: saman@send.cz Adresa ČR: BYLINKY REVUE Rybná 14, P. O. Box 12, 110 05 Praha 1