Vážené čtenářky, milí čtenáři,

nové vydání knížky Happysun je na světě, přináší vám kvalitní potravu pro vaší duši i tělo. Pokračujeme dalším dílem seriálu Filosofie pro život, tentokrát představujeme myšlenky řeckého filosofa Epikúra v článku Jak dosáhnout blaženosti.

Pokud jste ještě neslyšeli výraz Mindfulness, Maciej Ostaszewski vás seznámí s tímto fenoménem i jeho českým vysvětlením. Věřím, že pro vás bude článek více než užitečný.

25. ledna 2020 začíná nový čínský rok, je ve znamení kovové krysy a přináší s sebou nejen začátek nového 12 letého cyklu, ale především nečekané energie. Budete je umět správně využít ve svůj prospěch? Jde to vůbec? Jak můžeme své osudy ovlivnit, své životy pozitivně „řídit“?

Za redakci, Aleš Vodička

Chcete-li se dovědět více, podívejte se dovnitř nového vydání knížky Happysun. Je k dostání v části vybraných prodejen tisku. Objednáte-li si předplatné, zlobit se nebudeme, neminete žádné číslo a ještě ušetříte 🙂

OBSAH:
– Epikureismus, filosofie pro život.
– Nalaďte se ráno na hezký den.
– Trend zvaný mindfulness.
– Jak se připravit na rok 2020.
– 2020: rok kovové krysy.
– Jedení je meditativní praxe.
– Zbavte se špatných vzpomínek.
– Chcete být zdraví? Zpívejte a naslouchejte.
– Deset nejčastějších bariér při postupu vpřed.
– Probuzené ženství.
– Madagaskar.


Obálka nového vydání knížky Happysun. Najdete jej v některých prodejnách tisku, pokud nemají, požádejte prodavače, ať si Happysun objedná u distributora PNS.

ZDE: Stáhnout aplikaci Šamazon a číst Happysun online