Blíží se začátek července a s ním i zbrusu nové vydání magazínu Šaman! Na pultech novinových stánků se objeví již ve středu 27. června a pokud hledáte to nejlepší čtení na letní dovolenou, pak byste jej rozhodně neměli přehlédnout. Těšíte se? My moc, a proto vám přinášíme jedinečnou možnost nahlédnout do obsahu ještě před vydáním!

Letní vydání magazínu Šaman už je skoro na světě a najdete v něm celou řadu rozmanitých témat, která vás určitě zaujmou, ať už toužíte relaxovat, meditovat, objevovat, poznávat nebo se jen snažíte hlouběji porozumět sami sobě, druhým, světu. Připravili jsme pro vás například inspirativní články z oblasti alternativní medicíny – budeme mluvit o lymfatických masážích nebo o změně vědomí po přechodu na pránickou výživu. Zaměřili jsme se také na to, jak dlouhodobě pečovat o maximální soulad mezi tělem a duší. Na toto téma vám prostřednictvím rozhovoru povypráví dlouholetá jogínka a lektorka Kundaliní jógy Nicol Kozáková. Zamyslíme se také nad tím, jaká cesta ke štěstí a spokojenosti může být meditace. A pokud by vás zajímala spirituálnější témata, pak rozhodně nepřehlédněte článek o místech síly, ve kterém vás pozveme na exkurzi k záhadným pyramidám do Bosny a Hercegoviny.

To ale rozhodně není všechno! Zaměříme se také na psychosomatiku, spirituální aspekt těhotenství, chybět nebudou ani oblíbené imaginace nebo článek, který vám poradí jak na to, aby ve vašem životě převládala láska namísto strachu.

Věříme, že se pro vás toto číslo magazínu Šaman (a všechna ostatní) bude moudrým průvodcem na cestě k nalezení životní rovnováhy, štěstí i poznání.

Predplatne