S prvními horkými dny přichází i zbrusu nové vydání magazínu Šaman! Na pultech novinových stánků se objeví již v pátek 27. dubna. Ať už patříte mezi obdivovatele dávných kultur a tradic, příznivce alternativní medicíny, nebo prostě jen rádi přemýšlíte nad netradičními tématy, věříme, že si v novém vydání našeho magazínu opět přijdete na své. Pojďte nahlédnout pod obálku a přesvědčte se o tom, že se máte opravdu na co těšit!

Pokud začínáte den nejraději pomalým harmonizačním cvičením tak, jako my v redakci, pak určitě nepřehlédněte článek o nejlepších jógových pozicích na jarní a letní období. Zaměříme se v něm mimo jiné to, proč je jóga našemu tělu a mysli tolik prospěšná a proč byste s ní měli začít, ať už jste v jakémkoli věku. Cvičení vhodnému pro každého se budeme věnovat i v článku o Feldenkraisově metodě, jež využívá speciálních pohybů a ásán (pozic) k odstranění bolesti i k zdokonalení práce s vlastním tělem.
Lákají-li vás mystičtější témata, pak rozhodně nepřehlédněte článek o chrámovém tanci a jeho duchovní podstatě. Zamyslíme se také nad tím, zda lidstvo stojí před spirituální revolucí a jakou roli v tom sehraje „liána duše“ zvaná ayahuasca a další rostlinné látky měnící vědomí. V cestopisno-šamanském článku se vydáme na cestu do Portugalska a prozkoumáme oblast s názvem Carregal Do Sal, kde se nachází tajemné menhiry a dolmeny. V neposlední řadě vás seznámíme i s legendárním „šamanistou“ Michaelem Harnerem, který nám prostřednictvím své celoživotní práce pomohl poznat svět šamanů.

Novinka: Články jsou nyní v obsahu přehledně rozděleny do rubrik pro vaší snadnější orientaci!

Nahlédněte do celého obsahu květnového vydání:


JARNÍ AKCE: Získejte dárek v podobě lahodného bylinného čaje k předplatnému magazínu Šaman!

Jarní únava vás neskolí! Povzbuďte všechny své smysly s předplatným magazínu Šaman. Jako dárek od nás dostanete lahodný bylinný čaj, který k životu probudí i toho největšího spáče. Harmonizujte tělo i mysl a navoďte si příjemné pocity klidu a bezpečí s touto pečlivě namíchanou bylinnou směsí.

Neváhejte a objednejte si předplatné ještě dnes! Akce platí dočasně nebo do vyprodání zásob.

Predplatne

Tel. předplatné: +420 225 985 225
Šaman magazín 3/2018
Termín vydání: 27. 4. 2018
Žádejte v prodejnách tisku v květnu a červnu.

NOVINKA: Na letošní jaro připravujeme jednoduchou digitální aplikaci ZDARMA do vašeho mobilu či tabletu, kde najdete vylepšeného Šamana a mnoho dalších vychytávek. Zaregistrujte se ZDE již dnes a jakmile aplikaci dokončíme, dostanete informační email.