Březen se blíží a rtuť teploměru se pozvolným tempem šplhá nahoru. Zpoza šedivých mraků začínáme čím dál častěji vídat sluneční paprsky. Jaro je téměř za dveřmi a s ním přichází i jarně laděné vydání magazínu Šaman. Na pultech novinových stánků se objeví již 23. února. Těšíte se? Tak pojďte nahlédnout pod obálku!

Nemůžete-li se stejně jako my v redakci dočkat, až všechno kolem začne zelenat, kvést a vonět, jistě vás potěší články o energii a symbolice květin, tajemném světě vůní a květinový horoskop. Nepřehlédněte ani rozhovor s včelařem, jenž kombinuje poctivý tyrolský med s nejčistším konopným esenciálním olejem ze švýcarských Alp. Pokud cítíte, že vás zimní období psychicky zmohlo, dopřejte si relaxaci pomocí imaginací, popřípadě nalistujte článek o intuitivních masážích spojených s psychoterapií. A rozhodně si nenechte ujít ani mysticky zaměřený text porovnávající meditaci a látky měnící vědomí.  Věnovat se budeme také základním konstitučním typům v homeopatii a prozradíme vám, co o vašem zdravotním stavu vypovídá stav vaší psychiky.

Ať už patříte mezi obdivovatele dávných kultur a tradic, příznivce alternativní medicíny, nebo prostě jen rádi přemýšlíte nad netradičními tématy, věříme, že si v novém vydání našeho magazínu opět přijdete na své.

Nahlédněte do celého obsahu jarního čísla:

Predplatne

Tel. předplatné: +420 225 985 225
Šaman magazín 2/2018
Termín vydání: 23. 2. 2018
Žádejte v prodejnách tisku v březnu a dubnu.

NOVINKA: Na letošní jaro připravujeme jednoduchou digitální aplikaci ZDARMA do vašeho mobilu či tabletu, kde najdete vylepšeného Šamana a mnoho dalších vychytávek. Zaregistrujte se ZDE již dnes a jakmile aplikaci dokončíme, dostanete informační email.