Pes – přítel člověka. Většinou je brán jako další člen rodiny. Je jen škoda, že si s ním nemůžeme popovídat.

Někdy nám chce něco sdělit skákáním, taháním či strkáním. Jindy zase nemá náladu nebo je uražený. Co se pejskům honí v hlavě, asi nezjistíme.

Jejich chování nám však může vysvětlit povaha, kterou jim daly hvězdy při narození. Psí horoskop nám leccos prozradí.

BERAN 21. 3.–20. 4. – ohnivé znamení

Pejsek narozený v tomto znamení dostal do vínku sklon k vůdcovství, touhu po nezávislosti, ale i netrpělivost. Jeho odvážná povaha je připravena přijmout jakoukoli výzvu. Bez váhání se zapojí do hry s jinými zvířaty.

Psi narození ve znamení Berana potřebují pána, který je důsledný a přísnější, ale který ho současně nebude moc omezovat. Zdraví bývá dobré a tělesná odolnost je značná. Mají rádi dlouhé procházky, hlavně v přírodě, kde se dá svobodně vyběhat a vyřádit.

BÝK 21. 4.–20. 5. – zemské znamení

Pes narozený ve znamení Býka je citlivý, někdy nedůvěřivý, občas urážlivý. Rád se učí. Nemá rád konkurenci. Potřebuje čas, než si zvykne na nového zvířecího kamaráda, se kterým sdílí společný domov. Když pozná, že není odstrkován, rád se podělí s kýmkoli.

(…)

Text: Petra Dankovičová

Chcete vědět více? Tento text a mnoho dalších zajímavých článků, rad a tipů najdete v novém vydání magazínu Šaman, které vyšlo v pátek 29. prosince! 

ZDE si magazín můžete předplatit za zvýhodněných podmínek a ZDE najdete seznam trafik, kde ho lze zakoupit.