Nahlédněte pod obálku novému Šamanovi, který právě vyšel!

Šaman magazín 10 –  2017
Termín vydání: 27. 10. 2017
V prodejnách tisku od úterý 31.10.2017
Žádejte v prodejnách tisku v listopadu a prosinci.PredplatneTel. předplatné: +420 225 985 225


První zimní vydání magazínu Šaman srší rozmanitostí témat. Budete moci dokonale uvolnit tělo i mysl prostřednictvím imaginací, povzbudit smysly voňavou aromaterapií a poznat učitele filosofie zkoumajícího LSD.

Nepřehlédněte ani články týkající se indiánské astrologie či moudrého léčitelského kmenu Huicholů. Jistě si každý z vás přijde na své.

Výběr z obsahu:

Kouzlo léčivých imaginací – 1. díl seriálu (UKÁZKU NALEZNETE ZDE)

Uvolněte svou mysl pomocí pozitivních imaginací, jež mají hluboké relaxační i meditační účinky. V každém novém čísle magazínu Šaman vás zasvětíme hlouběji do této relaxační techniky.

Poznejte profesora filozofie, který celý život zkoumá LSD (UKÁZKU NALEZNETE ZDE)

Začtěte se do rozhovoru s Christopherem M. Bachem – profesorem z Youngstownské státní univerzity, jenž se zabývá výzkumem slavného psychedelika LSD a v souvislosti s tím otevírá jedinečnou diskuzi nad nejrůznějšími filosofickými otázkami.

Esenciální oleje, jak je neznáte (UKÁZKU NALEZNETE ZDE)

Jaká duchovní síla je ukryta v čistých esenciálních olejích a jak vám mohou asistovat v každodenním životě i při hlubších procesech sebepoznání?

Chcete vědět více? Mnoho zajímavých článků, rad a tipů najdete v novém vydání magazínu Šaman, které vychází v pátek 27. října!  ZDE si magazín můžete předplatit za zvýhodněných podmínek a ZDE najdete seznam trafik, kde ho lze zakoupit.