Ukázka z podzimního Šamana: Horoskop září + říjen

SA09-maketaŠaman magazín 9 –  2017
Termín vydání: 1.9. 2017
Žádejte v prodejnách tiskuv září a říjnu.Predplatne
Tel.: +420 225 985 225
(všední dny 08:00 – 18:00)

V jakých oblastech pro vás bude začátek podzimu přívětivý a čeho byste se měli naopak vyvarovat? Přečtěte si Šamanův horoskop na září a říjen.

Býci

I když bývají Býci zodpovědní, v září by neměli nic nechat náhodě. Neměli by se nechat manipulovat svými partnery ani dětmi. Mohou uplatnit svoji tvořivost a prosadit se. Jen nesmí ustupovat. V říjnu se zvládnou poprat i se zklamáním od lidí, kterým důvěřovali. Budou mít dostatek energie vše zvládnout,ale měli by si dát pozor na zuby,které je možná začnou bolet právě díky tomu,že budou mít tendenci lpět na minulosti.

Berani

I když Berani většinou důvěřují své intuici, v měsíci září by ji rozhodně neměli podceňovat. Bylo by vhodné prověřit si lidi, které mají kolem sebe, mohl by jim někdo škodit. V říjnu se budou muset rozhodnout, s kým ukončit spolupráci a s kým ne. Pokud využijí svého přirozeného talentu jednat rázně a rozhodně, vyřeší i finanční problémy a podepíší výhodné smlouvy. Také by si měli ohlídat své zdraví, hlavně nikde neprochladnout.

Blíženci

Toto akční znamení bude v měsíci září překypovat energií. Blíženci se mohou prosadit v zaměstnání, polepšit si, udělat kariéru. Mohou opomíjet rodinu a možná je čekáspor s nějakou ženou v příbuzenstvu.V říjnu by měli být více vnímaví na to, co vidí a slyší. Mohlo by jim to pomoci ujasnit si mnoho věcí. Mohou si užít romantické setkání a výlety. Budou přitažliví a projeví se jejich kreativita v oblasti, kde dříve nevynikali.

(…)

text: Renata Šťastná

Chcete vědět více? Celý tento tex a mnoho dalších zajímavých článků, rad a tipů najdete v podzimním dvojčísle magazínu Šaman, které vychází v pátek 1. září!FCB-BANNER-SA9 ZDE si magazín můžete předplatit za zvýhodněných podmínek a ZDE najdete seznam trafik, kde ho lze zakoupit.