Nahlédněte pod obálku podzimnímu Šamanovi, který vychází v pátek 1. září!

SA09-maketaŠaman magazín 9 –  2017
Termín vydání: 1.9. 2017
Žádejte v prodejnách tisku v září a říjnu.Predplatne
Tel.: +420 225 985 225
(všední dny 08:00 – 18:00)

V poprázdninovém vydání magazínu Šaman se zaměříme na celou řadu témat spojených s tělesnou a duševní harmonií. Naučíme vás jógovou sestavu pozdrav slunci, zasvětíme vás do tajů ájurvédy i aromaterapie. Jistě vás zaujme také článek o léčivých lesních chrámech či rozhovor s lektorkou terapeutického tance. Chybět však nebudou ani témata spojená se šamanstvím a dávnými kulturami.

Výběr z obsahu:

Poznejte blahodárné účinky ranní jógy (UKÁZKU NALEZNETE ZDE)
Pozdrav slunci představuje jednu z nejoblíbenějších jógových sestav. Zacvičte si ji s námi a uvolněte tělo i mysl hned po ránu.

Lesy jsou naše chrámy (UKÁZKU NALEZNETE ZDE)
Les se může stát pro člověka chrámem, kde najde klid hluboké sebeuvědomění. Proč je tak důležité udržovat blízký kontakt s přírodou?

Účinná rostlina iboga (UKÁZKU NALEZNETE ZDE)
Ibogain léčí vážné závislosti na alkoholu i drogách. Už jste někdy slyšeli o tomto léčivém, leč bohužel zakázaném alkaloidu vyskytujícím se v mnoha rostlinách?

Chcete vědět více? Mnoho zajímavých článků, rad a tipů najdete v podzimním dvojčísle magazínu Šaman, které vychází v pátek 1. září!FCB-BANNER-SA9 ZDE si magazín můžete předplatit za zvýhodněných podmínek a ZDE najdete seznam trafik, kde ho lze zakoupit.