Ukázka z červnového Šamana, který vychází v pátek 2. června: Horoskop na červen 2017

Raci

Tento měsíc bude pro Raky hodně důležité, proto by neměli váhat a veškeré příležitosti, které se jim budou nabízet, chytit do svých klepet a nepustit.

BUTTON-PREDPLATNE2Může se objevit nová nabídka v práci, nové projekty, také může nastat zcela zásadní obrat v jejich životě. (…)

Lvi

Tento měsíc se prověří Lví ego. Bude záležet na tom, jak se ke všemu postaví. Budou mít dostatek příležitostí, jak se ukázat v tom nejlepším světle a zazářit jako správní králové zvěrokruhu. (…)SA-06-17-MAKETA

Vodnáři

I když Vodnáři bývají většinou nad věcí, nyní mohou být zmateni zejména v oblasti vztahů. Není dobré situaci zlehčovat ani se hroutit. Díky své diplomacii a důslednosti nakonec vše zvládnou. Měsíc to bude pro ně velmi akční i ohledně práce a podnikání.(…)

Ryby

V tomto měsíci Ryby rozhodně nebudou lapat do dechu. Zúročí se vše na čem poctivě a zodpovědně pracovaly. Konečně budou moci projevit patřičným způsobem svoji autoritu, dostane se jim uznání a budou pyšné samy na sebe, že to dokázaly. Nic nedostaly zadarmo, o to víc si toho budou nyní považovat. (…)

Chcete vědět více? Celý horoskop a mnoho dalších zajímavých článků, rad a tipů najdete v černovém vydání magazínu Šaman, které vychází v pátek 2. června!FCB-SAMAN-6-2017 ZDE si magazín můžete předplatit za zvýhodněných podmínek a ZDE najdete seznam trafik, kde ho lze zakoupit.