Nahlédněte pod obálku květnovému Šamanovi, který se objeví na stáncích již ve středu 3. května!

květnovém Šamanovi se dočtete o revolučním výzkumu, podle nějž „magické houbičky“ otevírají nové možnosti léčby depresí a úzkostných stavů. Dále vás zasvětíme do léčivé síly bylin a odkryjeme leccos z tajemné magie. Podíváme se také na taje medicíny staré Indie a představíme si i starý šamanský rituál vykuřování.

BUTTON-PREDPLATNEZázračné houbičky, které umí měnit životy (UKÁZKU NALEZNETE ZDE)
Lysohlávky – už jste o nich slyšeli? Nové studie odhalily široký terapeutický potenciál, jež tyto magické houby ukrývají. Přečtěte si o tom, jak jejich užívání může pomoci lidem trpícím úzkostmi a depresemi.

Tajemství očistného rituálu vykuřování
SA-05-17-MAKETA_stinKouř a jeho symbolika je již odpradávna úzce spojována s náboženskými a duchovními kulturami. K jakým účelům jej používají američtí indiáni? Přinášíme vám praktické rady, díky kterým můžete rituál vyzkoušet na vlastní kůži.

 Léčivé schopnosti drahokamů
Nejenže nás fascinují svými barvami a strukturou, dokáží překvapit i sílou, kterou pozitivně ovlivňují náš život. Představíme vám několik zásad správného výběru i to, k čemu přesně slouží ametyst, růženín, citrín nebo křišťál. Vyberte si kámen vhodný přímo pro vás!

Celý OBSAH magazínu Šaman 5-2017 ZDE

SA-05-17_obsah

Chcete vědět více? Mnoho zajímavých článků, rad a tipů najdete v květnovém vydání magazínu Šaman, které vychází v pátek 28. dubna!FCB-SAMAN-5-2017

ZDE si magazín můžete předplatit za zvýhodněných podmínek a ZDE najdete seznam trafik, kde ho lze zakoupit.