Právě dnes 20. dubna vychází Konopné číslo – zvláštní vydání Bylinky revue

Úspěch a veskrze pozitivní reakce na loňský konopný speciál nás v redakci Bylinky revue velmi mile překvapil, a proto jsme se rozhodli letos na jaře vydat pokračování, které svým obsahem volně navazuje na první díl, ale lze jej brát i jako zcela samostatnou publikaci.

konopi-maketaKonopné číslo 2017, zvláštní vydání Bylinky revue
Vychází 20. dubna 2017
Cena: 99 Kč (poštovné zdarma!)
button-objednejte
(Obsahuje semínka legálního technického konopí)

A na co se můžete těšit? Hned na začátek se dozvíte, jaký je rozdíl mezi konopnou léčbou a užíváním běžných farmaceutik, po čemž bude následovat detailní výčet těch nejčastějších diagnóz a stavů, na které tato rostlina pomáhá. Ať už máte vy nebo vaši blízcí závažné zdravotní problémy spojené třeba s diabetem, roztroušenou sklerózou, zánětlivými střevními poruchami či Parkinsonovou chorobou, nebo vás „jen“ neustále bolí záda, trápí vás bolestivá menstruace a v noci kvůli stresu nemůžete spát – na to všechno a mnoho dalších zdravotních neduhů lze vyzkoušet tento univerzální přírodní lék.

green point 2V každé kapitole věnované nejčastějším onemocněním a indikacím se nejprve dočtete, jak se daná nemoc projevuje a jak se konvenčně léčí, a následně se dozvíte, jakými způsoby a jakými mechanismy dokáže pomoci konopí – ať už se jedná o paliativní (podpůrnou) léčbu symptomů, nebo o celkové vyléčení. Kromě vědeckých důkazů a názorů odborníků se seznámíte i s konkrétními příběhy obyčejných pacientů, kterým konopná terapie výrazně zlepšila kvalitu života a mnohým z nich ho dokonce zachránila.

Ukázka z minulého vydání
(1. konopné číslo Bylinky revue vyšlo v dubnu 2016):

Autorem knihy je opět Mgr. Lukáš Hurt, známý překladatel a novinář specializující se na léčebné i jiné využití konopí (v českém konopném prostředí je znám spíše pod pseudonymem Lukáš Hurýsek), a stejně jako loni se nám podařilo obstarat semínka technického konopí jako dárek.