Ukázka z dubnového Šamana, který vychází v pátek 31. března: Deset důkazů, že se ve vás ukrývá šaman

Jelikož moderní kultura nezná šamanský archetyp člověka, spousta lidí, kteří dospívají mimo domorodé vesnice, jsou šamani – léčitelé s přístupem do spirituálního světa – a nevědí o tom.

BUTTON-PREDPLATNEHodně z nich přirozeně skončí u léčitelských profesí, stanou se lékaři, psychology nebo různými poradci a „kouči“. Účastní se nejrůznějších forem posvátného aktivismu a stráví život třeba léčením planety spíš než lidí. Někteří z nich ale mohou skončit u povolání, ve kterých budou cítit, že se na ně vůbec nehodí.

Dokonce i ti, kdo se živí léčitelskými profesemi, mohou cítit, že nezapadají, neboť systémy západní medicíny a psychologie nedávají šamanům a šamankám dost prostoru k tomu, aby mohli praktikovat svůj přirozený léčitelský um, který může sestávat z nekonvenčních praktik, jako je SA-04-17-MAKETAintuitivní medicína, rituály nebo komunikace s duchy.

Jste šaman, ale nevíte to o sobě?

Zde je několik znamení, že byste mohli zapadat do šamanského archetypu.

  1. Cítíte, že byste se měli účastnit celosvětového posunu vědomí, který v současné době probíhá.

Všichni cítíme nadcházející změnu, o které členové hnutí New Age mluví po desetiletí. Ale ti, kdo zapadají do šamanského archetypu, necítí pouze její existenci. Cítí, že je táhne jako magnet k vedoucím pozicím, které usnadní tuto transformaci lidského vědomí a evoluci druhů.

  1. Prošli jste si těžkou zkouškou, která vás připravila na vůdčí postavení.

V domorodých kulturách lidé poznávali šamany například podle toho, že do nich udeřil blesk a přežili to. V moderní kultuře do vás nemusí zrovna uhodit blesk, ale třeshutterstock_329607377 copyba přežijete jiné tvrdé zkoušky ohrožující váš život a duši.

Možná jste si prošli zneužíváním v dětství, sexuálním násilím, prožitkem blízké smrti nebo jiným traumatem, které vás posunulo blíž k šamanovi, kterým se stáváte.

  1. Jste introvert.

Šamani jsou vícedimenzionální bytosti, jež tančí mezi sférami viditelných a neviditelných světů. Pokud jste tedy člověk šamanského archetypu, můžete mít problémy s navigováním v trojrozměrné sféře naší dimenze, což může vést k tomu, že se uzavřete do sebe samého, kde můžete navštěvovat sféry vědomí, v nichž se cítíte nejvíce jako doma.

(…)

Text: Lukáš Malý

Chcete vědět více? Celý text a mnoho dalších zajímavých článků, rad a tipů najdete v dubnovém vydání magazínu Šaman, které vychází v pátek 31. března!FB-banner-SA4

ZDE si magazín můžete předplatit za zvýhodněných podmínek a ZDE najdete seznam trafik, kde ho lze zakoupit.