Ukázka z březnového Šamana: Výklad karet – Budoucnost začíná dnes

Věštění přináší důležité informace. Ukazuje našemu zraku cestu a směr, kterým jdeme. Dokážeme-li si získané informace přebrat a správně analyzovat, můžeme předejít mnoha nepříjemnostem.

BUTTON-PREDPLATNEAčkoli máme svátek zamilovaných zdárně za sebou, u výkladu na vztahy ještě zůstaneme. Najděte si tiché a ničím nerušené místo. Odložte telefony. Snažte se uklidnit myšlenkou na místo, které máte rádi. Můžete si vybavit jezerní hladinu. Zhluboka se několikrát nadechněte a vydechněte.

Vytáhněte si svůj balíček karet. Vezměte je do obou rukou a vymíchejte.SA-03-17-MAKETA Míchejte tak dlouho, až si budete jistí, že to stačí. Pokud máte vymícháno, utvořte ve směru zleva doprava tři hromádky. Třetí položte na druhou a obě tyto na tu první. Rozložte karty před sebou do vodorovného pásu rubem nahoru a přejíždějte nad nimi dlaní levé ruky. Tam, kde něco vnímáte či cítíte (byť jen mravenčení ruky), vytáhněte. Vytahujte jednu po druhé a rozkládejte dle schématu.

Výklad na vztah a na to, co vás k sobě váže.

(…)

Text: Helen Stanku

Chcete vědět více? Celý text a mnoho zajímavých článků, rad a tipů najdete v březnovém vydání magazínu Šaman, které vychází v pátek 24. února!fb_banner_SA

ZDE si magazín můžete předplatit za zvýhodněných podmínek a ZDE najdete seznam trafik, kde ho lze zakoupit.