Ukázka z březnového Šamana: Seriál (Geo)patogenní zóny – Polodrahokamy léčí

Velmi efektivními biorezonátory s pozitivním účinkem jsou také drahokamy a polodrahokamy. Důvodem je to, že tyto kameny jsou prakticky ideálním výtvorem přírody.

BUTTON-PREDPLATNEDrahokamy mají dokonalou chemickou skladbu i krystalickou mřížku. Obecný názor bohužel je, že nemohou markantně ovlivnit biopole. To je názor nejen nesprávný, ale i dokonce scestný. Zřejmě vychází i ze zkresleného názoru na míru účinku.

Hmotnostní teorie

Neustále se v nás totiž ozývá jakási hmotnostní teorie, která říká, že „čím více, tím lépe“. A to právě u lidského organismu nejen neplatí, ale je tomu přesně naopak. Když něco škodí, škodí stejně atom jako tuna, a když něco prospívá, prospívá stejně atom jako tuna.SA-03-17-MAKETA

Například určitý kámen na určitém místě zmenší ztráty organismu na minimum a zvýší třeba schopnost psychotronické aplikace až o 50 procent. Je velmi vhodné nošení tmavě modrého kamene lapis lazuli (lazurit) a nošení prstenu s ním na prsteníku pravé ruky. Tento kámen nosili alchymisté a říkalo se mu také kámen kouzelníků.

Zřejmě proto jej nosí řada biotroniků i dnes, a to zejména v zahraničí, i když jej mají většinou schovaný někde na těle. V tomto konkrétním případě se zvyšuje psychotronikova citlivost (nebo chcete-li energetická bilance) až o 50 procent. Ovšem tento prsten nošený na levé ruce působí opačně, zatímco opál nošený ženou na levé ruce má efekt stejný.

Vlivy na energetický potenciál

Náramek z měděného drátu o průměru 4 milimetry a shutterstock_563782840zakončený očkem o průměru 12 milimetrů umožňuje značně zmenšit energetické ztráty. Hodně se používají malé spirálky, většinou provedením podobné Archimédově spirále, různé kovové destičky, které se připevňují na postižené místo náplastí, jež ovšem nesmí být z umělé hmoty.

Spirálky mají průměr do 12,5 milimetrů a jsou zhotoveny z drátů, jejichž tloušťka by neměla přesahovat 1 milimetr (ideálně 0,7 milimetru). Aplikovány musejí být tak, aby se přilepená spirálka stáčela doprava.

(…)

Text: Miroslav Musil

Chcete vědět více? Celý text a mnoho zajímavých článků, rad a tipů najdete v březnovém vydání magazínu Šaman, které vychází v pátek 24. února!fb_banner_SA

ZDE si magazín můžete předplatit za zvýhodněných podmínek a ZDE najdete seznam trafik, kde ho lze zakoupit.