Ukázka z březnového Šamana: Horoskop na březen 2017

Co nás čeká a nemine v měsíci březnu.

BeraniBUTTON-PREDPLATNE

V tomto období se zhodnotí to, co v předchozích měsících započali. Mohou se vyměnit lidé kolem, někteří se od Beranů mohou odloučit, ale objeví se noví jedinci, kteří je mohou výrazně posunout.  Ve druhé polovině měsíce je velmi vhodný čas na nové začátky, nové plány, aktivity i nové vztahy. Budou mít zajímavé nápady a příležitosti prosadit se v oblasti vzdělávání i oblasti pracovní.

Býci

Velmi aktuální období pro řešení problémů SA-03-17-MAKETAs potomky nebo jinými rodinnými příslušníky. I v oblasti partnerských vztahů se mohou vyskytnout jisté komplikace. Ale Býci nemají co ztratit, bude nutné se poněkud krotit, najít kompromis. Není dobré dělat zásadní rozhodnutí, vhodnější bude vyčkat a snažit se řešit vše v klidu. I když se mohou dozvědět něco nepříjemného, budou mít dost síly to zvládnout.

Raci

Vhodný měsíc na vyřešení různých dlouhodobých rodinných záležitostí, zvláště se sourozenci a dětmi, vhodné investice do bydlení, možnost výhodné koupě či prodeje, finančních transakcí. Zvládnou přijatelně i různé úřední záležitosti, které nevypadaly z počátku pozitivně. Objeví se nějaká nečekaná pomoc nebo příležitost, která je podpoří.

Panny

V tomto měsíci to může být náročnější v oblasti partnerských vztahů, shutterstock_560343289možnost ukončení nějakých záležitostí i v pracovní oblasti. Ve druhé polovině měsíce je třeba pohlídat si úřední záležitosti a jednání s bankami či pojišťovnami, mohou se vyskytnout nějaké nesrovnalosti. Nemusí se bát změn, objeví se nové příležitosti a ještě lepší než ty v minulosti.

Vodnáři

V této době bude nutné pohlídat si veškeré finanční i úřední záležitosti, a to včetně různých smluv.

(…)

Text: Renata Šťastná

Chcete vědět více? Celý text a mnoho zajímavých článků, rad a tipů najdete v březnovém vydání magazínu Šaman, které vychází v pátek 24. února!fb_banner_SA

ZDE si magazín můžete předplatit za zvýhodněných podmínek a ZDE najdete seznam trafik, kde ho lze zakoupit.