Nahlédněte pod obálku připravovanému březnovému vydání magazínu Šaman, které se objeví na stáncích 24. února!

Věříte na minulé životy? V březnovém vydání Šamana si posvítíme na to, proč si mnoho dětí pamatuje prožitky ze svých předchozích životů. Kromě toho se seznámíme s magickými symboly jara, dozvíme se, jak pracovat s hadí sílou, a ochutnáme šamanské rapé. Nebude chybět ani poradna odborníka a další pravidelné seriály.

Změna času (UKÁZKU NALEZNETE ZDE)BUTTON-PREDPLATNE

Některým je to jedno, jiní trpí. Změna času však přichází s železnou pravidelností dvakrát ročně, ať chceme, či nikoli. Jak nám může posun pomoci nebo ublížit? Přidáme i magické tipy, které vám pomohou se s časovým posunem lépe vyrovnat.

SA-03-17-MAKETAPoznejte rapé (UKÁZKU NALEZNETE ZDE)

Seznamte se s šamanským přípravkem z drcených léčivých bylin, který je velmi oblíben mezi původními amazonskými kmeny a v poslední době se dostává i do Evropy.

Grafologie

Každý z nás má specifické písmo. Aniž si to uvědomujeme, každým napsaným písmenkem toho o sobě prozrazujeme více, než by se nám mohlo líbit. A ten, kdo v písmu umí číst, o nás zjistí opravdu mnoho.

Celý OBSAH magazínu Šaman 3-2017 ZDE.

obsah-SA3Chcete vědět více? Mnoho zajímavých článků, rad a tipů najdete v březnovém vydání magazínu Šaman, které vychází v pátek 24. února!fb_banner_SA

ZDE si magazín můžete předplatit za zvýhodněných podmínek a ZDE najdete seznam trafik, kde ho lze zakoupit.