Šamanův horoskop na únor 2016

Berani

BUTTON-PREDPLATNEPartnerské vztahy budou pro Berany velmi intenzivní. Budou mít tendenci se bavit a poznávat nové lidi. Budou mít dost energie a originálních myšlenek, ale mohou zapomínat na své rodinné příslušníky, což by se jim mohlo vymstít. Zvláště ve druhé polovině měsíce se mohou dozvědět něco méně příjemného, co budou muset vyřešit. Bude to vyžadovat trpělivost a nenechat se rozladit. Čím dříve to vyřeší, tím to bude pro ně lepší.SA-02-17-MAKETA

Býci

Aktuální bude pro Býky otázka bydlení a bezpečí domova. Od toho se budou odvíjet i pracovní výsledky. Pokud budou mít dobré zázemí, budou se moci lépe prosadit. Pokud podcenili prevenci ohledně zdraví, v tomto měsíci by mohli mít problémy. Druhá polovina měsíce bude příznivá pro společenské akce a poznávání zajímavých lidí. Rodinní příslušníci mohou způsobit nějaké nedorozumění, které se ovšem brzy vyřeší.

Blíženci

Vhodné období pro vzdělávání se a pracovní aktivity všeho druhu. Možnost profesního růstu a kariéry, nové spolupráce. Nebát se využít nových možností a příležitostí. Pokud budou Blíženci váhat a nebudou vědět, zda je to správné, přijdou jim do cesty zajímavé informace, které jim pomohou při rozhodování. Velmi dobře jim zafunguje i intuice a pozitivní myšlení. Mohou dosáhnout velkých úspěchu, ale nesmí přitom zapomínat na svoje blízké.Aries zodiac sign.Horoscope circle.Watercolor stein

Kozorozi

V tomto měsíci se mohou vyskytnout menší překážky ohledně finančních záležitostí a pracovních aktivit. Bude dobré pohlídat si vozidlo, zda je v dobrém technickém stavu, aby nedošlo k nehodě. V oblasti vzdělávání sice Kozorozi nebudou příliš úspěšní, ale měli by vše zvládnout v rámci možnosti. Druhá polovina měsíce bude lepší než ta první, ale přesto by si měli vyřešit veškeré smlouvy i úřední záležitosti, zvláště ty, které budou zcela nové.

Lvi

V tomto měsíci mohou Lvi patřičně zazářit, prosadit se a tvořit podle svých představ. Dostane se jim ocenění v pracovní oblasti i vzdělávacích aktivitách.BANNER-SA21 Ovšem v oblasti osobních vztahů to může být poněkud slabší. Bude záležet hlavně na nich, jak k tomu přistoupí. Neměli by dělat zásadní rozhodnutí a snažit se být vůči druhým více tolerantní, určitě to ocení. Ve druhé polovině měsíce bude vhodné období pro investice a styk s peněžními ústavy.

PannyVirgo zodiac sign.Horoscope circle.Watercolor texture stein

Začátek měsíce by mohl být poněkud náročnější, než Panny samy očekávaly. Nemusí být příliš spokojeny s dosavadním způsobem života a budou mít snahu to změnit, ale nepůjde to tak rychle. Vhodnější pro zásadní rozhodování bude druhá polovina měsíce. I co se týká pracovních záležitostí, vyplatí se pečlivě prověřit si veškeré smlouvy a úřední záležitosti. Nenechat se unést emocemi a pohlídat si zdraví bude také velmi aktuální i potřebné.

(…)

Text: Renata Šťastná

Chcete vědět více? Celý text a mnoho dalších zajímavých článků, rad a tipů najdete v únorovém vydání magazínu Šaman, které vychází v pátek 27. ledna!fb_banner2ZDE si magazín můžete předplatit za zvýhodněných podmínek a ZDE najdete seznam trafik, kde ho lze zakoupit.