Čakry jsou vnímány jako energetická centra v tělech lidí, jejichž vliv prostupuje do kvality životů a poukazují na zdravotní stav.

BUTTON-PREDPLATNEV základu se pracuje se sedmi čakrami. Pokud jsou zharmonizované a vyladěné, život a vše, co se jejich nositele týká, je taktéž v pohodových energiích. Takový člověk jde životem bez výraznějších zátěží. Jak jste na tom vy?

Karty vymíchejte podle návodu v minulém čísle a vytáhněte sedm karet, které položte od spodu nahoru ve svislém sloupci. SA-01-17-MAKETA3Každá z těchto karet ukazuje na stav jednotlivých energetických center. Pokud si nejste jistí odpovědí, doložte si ještě jednou či dvěma kartami.

  1. čakra kořenová, uvědomění si sebe sama, síla vůle, rozmnožování, růst, mozek, vlasy, uši, zuby, ledviny, dýchací ústrojí, strach, stres, nejistoty.
  2. čakra sakrální, kontinuální cesta k cíli, sebekontrola, trávicí ústrojí, žaludek, překyselení, strachy z budoucnosti, odevzdání, rozhodnost, znepokojující pocity.
  3. čakra solar plexu, tolerance, bohatství mysli, tok energie v těle, lymfa, krev, nehty, nadledvinky, revmatismus, zlost, frustrace, strach z existence.
  4. srdeční čakra, úsudek, srdce, mozek, tenké střevo, nervozita, nerovnováha, silné city, smutek nebo radost, empatie, soucit, duchovní rozvoj.

(…)

Text: Helen Stanku

Chcete vědět více? Celý tento text a mnoho dalších zajímavých článků, rad a tipů najdete v pátém vydání magazínu Šaman, které vychází v pátek 25. listopadu!FCB-SAMAN-1-2017 ZDE si magazín můžete předplatit za zvýhodněných podmínek a ZDE najdete seznam trafik, kde ho lze zakoupit.