Každý jedinec na Zemi má své specifické postoje k životu. Je velmi podstatný rozdíl mezi ženou a mužem, dále mezi třemi dekany jednoho znamení, také mezi roky narození, ale i mezi nositeli stejného znamení různých numerologických tabulek, rovin a čísel.

Všechny tyto atributy se snoubí právě v jednom zemském roce, jímž je roční zodiak. PředplatnéTen předurčuje klidové a akční měsíce, umí předpokládat a ovlivňovat úrodu a také zásadní aktivity lidí na Zemi a planetu samotnou.

Horoskopy velmi často, ale mylně začínají výčet od Berana či Ryb. Start nového cyklu je Vodnář, myslitel. Čínský rok o tom ví své, proto startuje koncem ledna a začátkem února, byť každý rok v jiném přesném datu.

Země sice ještě spí v období Vodnáře (21. 1.–20. 2.), ale už startuje plán. SAMANTak je to se vším na Zemi – samotná zeměkoule je také živý organismus. I s lidmi. Toto období je pokládáno za dobu spánku. Příroda neprodukuje, období není akční, ale je vhodnou přípravou pro budoucí puče. Aktivita je mírná, proto působí jako spánek.

Nenechme se ale mýlit. Jde o období, kdy se připravují změny, a to velkého formátu, které změní stav na planetě nejen v následujícím roce, ale klidně i na několik let i staletí.

Zrozenci Vodnáře se právě proto jeví jako klidnější, mírnější, ale nenechme se opět mýlit. Jejich plán je velký a pragmatický, proto jim vždy vyjde, pokud chtějí. Otázka je jen, na jak dlouho myšlenku udrží do dalšího nápadu a připravované změny. PrintMozek lidstva sídlí právě v tomto období. Lidé tohoto znamení si buď jdou tvrdě za svým cílem, nebo se maximálně snaží neprojevovat. Nic mezi. Pokud ale mají plán, je pragmatický a uskutečnitelný.

Následuje doba Ryb (20. 2.–21. 3.). Země se emočně porovnává s plánem předchozího znamení. Co to znamená? Mnohdy i záplavy a výkyvy teplot. Nestabilitu spojenou s budoucí úrodou danou právě emočností tohoto znamení. Na místě, kde se viditelně střídají čtyři roční období, o to víc.

(…)

Text: Lucie Bělínová

Chcete vědět více? Celý tento text a mnoho dalších zajímavých článků, rad a tipů naleznete ve třetím vydání magazínu ŠamanBanner-Saman 3_FBZDE si magazín můžete předplatit za zvýhodněných podmínek a ZDE najdete seznam trafik, kde ho lze zakoupit.