Editorial k třetímu vydání magazínu Šaman

PředplatnéO meditacích slýcháme ze všech stran, málokdo však tuší, jak je správně provádět, aby nám byly opravdu ku prospěchu. Léčitel Miroslav Musil s nimi má bohaté zkušenosti a v tomto vydání nám prozradí, jak na ně. Kromě toho přidá návody na zklidnění a relaxaci.

SAMANKdyž navíc budete meditovat v místnosti provoněné nejrůznějšími vůněmi, odpočinek se znásobí a vy se budete cítit ještě lépe. O parfémech pro duši napsala poutavý článek aromaterapeutka Ludmila Kotalíková. Pokud pak zatoužíte po nějaké rychlejší meditační činnosti, zaměřte se na účinky šamanského bubnování.

A až po tom všem meditování dostanete hlad, jistě si nalistujte stranu 68, kde vám vědma Helen Stanku poradí, jak čarovat s obyčejným chlebem. Nakonec se nezapomeňte podívat i na to, co si pro vás připravily hvězdy v následujících dvou měsících.

Za celou redakci magazínu Šaman vám přeje příjemné čtení Monika Poledníková.

Chcete vědět více? Mnoho zajímavých článků, rad a tipů najdete ve třetím čísle magazínu ŠamanBanner-Saman 3_FBZDE si magazín můžete předplatit za zvýhodněných podmínek a ZDE najdete seznam trafik, kde ho lze zakoupit.