Berani

Duben – velmi akční měsíc, možnost využít šance, které se nabízejí zejména v oblasti pracovní. Šance průrazu a úspěchu. Možnost ukázat svoji originalitu a odvahu. Iniciativa se vyplatí i v osobních vztazích. PředplatnéNepřeceňovat své síly, pohlídat si zdraví, ale také v peněžních záležitostech raději zvažovat a příliš neriskovat. Zvýšená intuice pomůže zažehnat případné problémy.

Květen – nové otevřené možnosti v kontaktu s cizinou, cestováním, výhodné investice do vzdělání a do záležitostí nehmotných; vytrvalost se vyplatí, případná námaha se časem zúročí. Šaman magazínStále mají prostor se prosadit, musí však být trpěliví, spěšné finanční záležitosti je čekají zvláště v první polovině května.

Býci

Duben – dostanou šanci změnit svůj život, ale mohou být také znepokojeni, že jim ostatní nerozumí. Neměli by se tomu poddávat a brát to příliš osobně. Je možnost začít spolupracovat se seriózními lidmi. Vhodná doba pro nové smlouvy a novou práci. Bude třeba se také podřídit nebo pomoci někomu z rodiny, mohou se vyskytnout zdravotní problémy u rodinných příslušníků.

Květen – v milostných vztazích může dojít k velkému překvapení, nová známost, přátelská výpomoc. Vyplatí se být obezřetný při investování a uzavírání dohod i obchodů. Důležité peněžní záležitosti nechat raději na druhou polovinu měsíce. Nemusí se vše podařit podle představ, ale není potřeba se vzdávat, vždy se najde řešení.Безымянный-2

Blíženci

Duben – mohou se jim splnit jejich tajná přání, ale jistým způsobem mohou být velmi překvapení, jak rychle se záležitosti vyvíjejí, ale také se může stát něco méně příjemného. Není třeba dělat ukvapené závěry. Otevřou se jim však nové možnosti a nové známosti. Ale ne za každou cenu, také se může projevit závist druhých. Nenechat se tímto znepokojit, pohlídat si zdraví, pohybový aparát a plíce.

Květen – možnost menších komplikací na úřadech, dávat pozor na své věci, zejména na cestách, možnost ztrát i krádeží.

(…)

Text: Mgr. Renata Šťastná

Chcete vědět více? Celý text a mnoho dalších zajímavých článků najdete v prvním čísle magazínu ŠamanZDE si magazín můžete předplatit za zvýhodněných podmínek a ZDE najdete seznam trafik, kde ho lze zakoupit.