Numerologie neboli magie čísel je vedle astrologie jednou z nejstarších okultních věd, jež byla využívána již před více než čtyřmi tisíci lety. Za tu dobu prošla specifickým vývojem, kdy snad každý národ měl svoji vlastní numerologickou teorii, která se s vývojem ustálila.

PředplatnéTajemství numerologie odtajňuje osud člověka, jehož odhalení nás lákalo už odnepaměti. Datum narození obsahuje informace o charakteru a životní cestě, kterou jsme si zvolili.
Za otce numerologie je považován matematik a filosof Pythagoras, který žil v Řecku v 6. století před Kristem.
Šaman magazínNáš život se odvíjí v devítiletých cyklech, každý cyklus pod jedním číslem a dále každý rok pod jiným číslem – od devítky k jedničce. U každého člověka je jedinečný, podle celého data narození.

Numerologie dává každému číslu našeho data narození individuální hodnotu, vlastní emoční kvalitu a energii. To nám umožňuje poznat naši osobnost a odpovědět si na otázku „Kdo jsme?“

Poskytuje nám informace o silných a slabých stránkách a o tom, jak je nejlépe zvládnou a využít. Srovnání s čísly v datu narození jiných lidí nám pomůže nalézt to, co nás spojuje, i to, v čem jsme jiní.

Životní číslo

Číslo, které vystihuje naše povahové rysy a ukazuje nám správnou životní cestu, je životní neboli osudové číslo. Získáme ho součtem celého data narození a redukujeme na čísla 1–9, přičemž čísla 11 a 22 se neredukují.

(…)

Chcete vědět více? Celý text a mnoho dalších zajímavých článků najdete v prvním čísle magazínu ŠamanZDE si magazín můžete předplatit za zvýhodněných podmínek a ZDE najdete seznam trafik, kde ho lze zakoupit.