Dostáváme se k novým kartám, orákulu, které pomůže utřídit a učesat roztroušené myšlenky. Poznejte a vnímejte poselství o věčném koloběhu bytí, radostí, strastí, lásky a nenávisti.

Originální karty namalovala exkluzívně pro ŠAMANA: Martina Portová


Karty jsou zharmonizovány a nabity. Jde o to se s nimi naučit pracovat, sžít se s nimi.Předplatné

Symboly můžeme a také nemusíme vidět a vnímat, odečítat všude okolo sebe: Naleznete třeba zelený čtyřlístek ve voňavé trávě a hřeje vás předtucha příjemné události. Jindy zahlédnete na mezi vyhřívající se zmiji a večer se nevyhnete střetu názorů se svojí švagrovou.

Ty symboly jsou tu stále a pořád kolem nás proplouvají. Vnímá je však pouze ten, kdo je připraven. Probuzená intuice je jako zasvěcení a vy najednou čtete v té prastaré a moudré abecedě koloběhu a vůbec se nedivíte tomu, že víte. Pro to, aby to šlo ještě o něco lépe, jsem sestavila sadu symbolů. Ty můžete kdykoli v případě potřeby vyložit a poslouchat jejich řeč.

Vdova – ztotožňuji ji s tazatelkou, ženou, které věštím. Podle okolních karet se pozná, jaký má charakter a také to, co v danou dobu řeší. Pokud je tazatelem muž, tato karta označuje jeho osudovou lásku, a jak už to bývá, ani to však nemusí znamenat, že se k sobě dostanou. Tato karta také podporuje vztahy, takže pokud vyjde v odpovědi na otázku typu: „Vdám se?“ či: „Ožením se?“, znamená to kladnou odpověď. Když vedle ní padne třeba karta Zmije, varuje před zlou ženou. Pokud vedle padne karta Lva, nese vám štěstí. A s Klíči vám otvírá obchodní úspěchy.Šaman magazín

Jezdec – říká jednou větou, že vám veze štěstí a v závěsu karet, které ho následují, se otvírá i tajemství, jak se vaše štěstí a úspěch bude vyvíjet. Štěstí tkví hlavně v tom, že má probuzenou intuici a příjem užitečných informací. Procházíte svým životem se svými starostmi a můžete se někde cítit ztracení či zahnaní v koutě a on rychle přijíždí, nachází lehce řešení. Ujíždí cestou dopředu a neohlíží se zpět. Pokud jsou kolem nepříznivé karty, jako Liška nebo Myš, šestý smysl vás varuje, ale s Jezdcem vše ustojíte s minimální újmou. Vše jste schopni uřídit a ustát, a pokud vaše cesta není jenom o úniku, ale nese další příležitosti k rozvoji, nese také spokojenost.

Listonoš – v nejbližší budoucnosti obdržíte důležitou zprávu. Podle okolních karet poznáte, čeho se bude týkat.

(…)

Text: Helen Stanku

Chcete vědět více? Celý text a mnoho dalších zajímavých článků najdete v prvním čísle magazínu ŠamanZDE si magazín můžete předplatit za zvýhodněných podmínek a ZDE najdete seznam trafik, kde ho lze zakoupit.